Ana içeriğe atla

Adsense Tık Başına Ne Kadar Veriyor?

Adsense Tik Başina Ne Kadar Veriyor

Adsense tık başına ne kadar veriyor  


Adsense Tık Başına Ne Kadar Veriyor? Adsense kazandırıyor mu  adsense gösterim başı ne kadar veriyor diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Google Adsense blogger kullanıcılarının kazanç sağlayabileceği en güvenilir ve bol gelirli bir reklam sistemidir.
Google Adsense'ye kayıt olmak ve blog onaylatmak zor olsa da hem kazanç bakımından hem sitene uygun reklamları yayınlama yönüyle google adsense daha çok tercih ediliyor.İyi peki google adsense tık başına ne kadar veriyor? diye sorabilirsiniz.İte bunun cevabını bu yazımızda açıkladık...


Adsense Tik Başina Ne Kadar Veriyor
Bildiğiniz üzere adsense Pay per click (PPC) tık başına kazanç sistemi ile çalışmaktadır.Ne kadar fazla tıklama alırsanız o kadar fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Ama bu reklam kazançları her gün aynı olmayabilir bugün 100 tıklama ile 10 $ kazanıyorken yarın 15 tıklama ile 8 $ kazanabilirsiniz.Çünkü google adsense tık başına verdiği kazan her reklam için farklı olabiliyor. 

Adsense kazançlarında TBM yani reklam verenler tarafından tıklama başı verilen kazanç oranıdır.Mesela bir reklam veren yayınlarından daha fazla kazanç vermek isteyebilir ve bu sayede sizde daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. 


Mesela TBM oranı 0.1 $ olan bir reklam 200 tıklama aldığında kazancınız 20 $ dolar olacaktır.Bu oranın fazla olduğu reklamlardan daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz veya bu oran daha az ise daha az kazanabilirsiniz.

Google Adsense Kazanç Artırma:

  • Metin ve görsel reklam seçeneğin aktif edin.
  • Reklam yerleşimine önem verin ve çok gösterim ve tıklama alabilecek yerlere yerleştirin.
  • Ziyaretçilerinizi reklamlara tıklamaya teşvik edin.
  • İlk başlarda kendinizde reklamlara tıklayabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızı reklamlarınıza tıklatmaya ikna edin.
Son Hatırlatmalar:

Adsense tıklama başına ne kadar veriyor? sorusuna elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım.Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.Herkese bol kazançlar diliyorum.Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Yorum İle Backlink Kazanma

Yorum İle Backlink Kazanma
Yorum ile backlink kazanma.Bir blogunuz veya bir web siteniz varsa mutlaka web tarayıcınızdan backlink kazanma yöntemleri,nasıl backlink kazanılır,ücretsiz backlink veren siteler şeklinde aramalar yapmışsınızdır.

En sonunda bu konular ile alakalı kayda değer bir bilgiye ulaşamadığınız da backlink fiyatları ve backlink satın al şeklinde aramalar ile backlink para ile satın almaya çalışmışsınızdır.
Bu yazımız sayesinde backlinklere para vermeden ücretsiz bir şekilde kolayca ulaşabileceksiniz.
Yöntem çok basit bilgisayar kullanmayı biliyorsanız sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Bacliink kazanma yöntemi başka blog ve sitelere yorum yaparak sitenize link çıkışı sağlamaktır.Yorum İle Backlink Kazanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar.


Öncelikle yorumları yapacağınız siteyi çok iyi belirlemelisiniz.Yani backlink kazanayım derken sitenizi Google spam bir site olarak tanıtmayın.Yorum yapacağınız blog veya site 2-3 yazı paylaşmış,doğru düzgün seo ayarı yapıl…

Milestone Yeni Motocross Oyunu Çıkıyor

Milestone, ralli motor oyunu Gravel’ın duyurusu ile Motocross oyunları içerisinde sevilen yapımlardan olan MXGP’nin 3. oyununu oyunculara bildirildi.Oyunun grafikleride oldukça yüksek. 12 Mayıs 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında yayınlanacak bu güzel motor oyununun ilk video görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

DMOZ Kapanıyor

DMOZ KAPANIYOR !

Dmoz kapanıyor.Webmasterlerin bloglarını,web sitelerini kayıt edebilmek için yüzlerce lira harcadığı birçok makale tanıtım ve yazısı aldığı insanlar tarafından oluşturulmuş editörler aracılığı ile kategorilere ayrılmış olan büyük dizin sistemi DMOZ kapanıyor.
Webmasterler tanıtım yazısı,backlink,seo hizmetleri alırken bu hizmetleri aldığı sitenin DMOZ kaydı olup olmadığına önem veriyordu.Webmasterler DMOZ'un kapanmasından sonra site değerinin belirlenmesinde neye dikkat edeceği konusunda kafası karışmış durumda.
Peki DMOZ neden kapanıyor?Bu sorunun cevabını arama motorlarında aramak gerek sanırım.Çünkü webmasterler tarafından büyük öneme sahip olan dizin sistemi DMOZ'un webmasterler tarafından büyük ilgi görürken arama motorları tarafından pek dikkate alınmaması DMOZ'u kapanmaya zorlamış gözüküyor. 
DMOZ 14 Mart 2017 tarihinde kapanacağını açıklamış durumda.Bakalım önümüzdeki günlerde DMOZ'un yerini tutacak bir sistem kurulacak mı kurulacaksa hangi fi…